Luxon Hotel Sakarya

Turizm ve ticarerin merkezi Sakarya'nın en yeni oteli Luxon Hotel Sakarya, 15 Ekim itibariyle kapılarını yerli ve yabancı turistlere açtı. Kotanoğlu İNŞAAT Grubu’nun otel markalarından olan Luxon Hotel Sakarya turizm tesisi Sakarya'da yapılan en lüks oteller arasına girdi.

Dünya Kahveleri burada

Luxon Hotel Sakarya bünyesinde bulunan Cafe alanında Gloria Jean's Coffee ile işbirliği yaparak, En seçkin dünya kahvelerini Cafe restoran alanında misafirleri ile buluşturuyor. Misafirler sıcak ve soğuk kahveleri tadarken en lezzetli tatlarda pasta ve atıştırmalık lezzetler Gloria Jean's Coffee'de misafirlere sunulacak.

Alkolsüz Konsept

Luxon Hotel Sakarya'da otel ortak alanlarında ve oda minibarlarında Alkol servisi yapılmıyor

Salon Luxon

Luxon Hotel Sakarya üst sınıf konaklamalar ile birlikte, Nitelikli toplantıların ve Organizasyonların yeni merkezi oluyor. Farklı düzenlerde 500 kişiye kadar organizasyonlara ev sahibi yapabilecek kapasitede olan Salon Luxon En değerli günlerinizde sizlere Nitelikli organizasyonlar yapma fırsatı sunuyor.

Aile Hoteli

Aileler için en iyi tercih olan Luxon Hotel misafirlerini evlilik cüzdanı ile karşılamaktadır.

Şehir Merkezi

Kurumsal ve şirket konaklamalarının Sakarya'daki tercihi Luxon Hotel

Sizler İçin Varız

65 Oda, 140 yatak kapasitemiz ve 4 yıldız hizmet anlayışımızla sizler için varız

Kurumsal Konaklama

Kurumsal ve şirket konaklamalarının Sakarya'daki tercihi Luxon Hotel

"Hizmetlerimiz"

Luxon Hotel olarak birden fazla hizmet sunmaktan mutltuluk duyuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Daha Fazla

Sign In