Luxon Hotel Açılış

Image

Luxon Hotel Açılış

4 yıldızlı Luxon Hotel Sakarya Serdivan'da görkemli bir açılış töreni ile hizmete girdi. 65 oda, 140 Yatağı ve 2 toplantı salonu bulunan otelin açılışına önemli isimler katıldı.

Serdivan Kemalpaşa Mahallesi Kartepe Sokaktaki otelin açılışını; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Akgün Altuğ, Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve diğer misafirler gerçekleştirdi.


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce yaptığı konuşmada, Sakarya'da istihdam yaratan ve böyle güzel bir hoteli kazandıran Kotan ailesine teşekkür ederken, Hotelin Sakarya halkı ve Kotan ailesi için hayırlara vesile olmasını diledi.


Duaların ardından kurdele kesimi gerçekleştirdi. Açılışa katılan Belediye Başkanları da Kotan ailesine tebriklerini iletti ve hayırlara vesile olmasını diledi.

Güzel Dostlar Biriktirdim

Açılıştan sonra konuşma yapan Hotelin kurucularından Kenan Kotan, Çok iş yaptık yeri geldi para kazandık yeri geldi para kaybettik, ama bu zamana kadar bu açılış ile birlikte güzel dostlar arkadaşlıklar edindiğimi ve sahip olduğumu görüyorum. Beni bugün yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum. Yeni Hotelimiz hayırlı uğurlu olsun dedi.

Image

Sign In